دو مدرسه خیرساز در روستا‌های شمس آباد و آلوچه سبلان سرعین افتتاح شد.
کد خبر: ۱۰۱۰۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳ 20 November 2021

 

به گزارش تابناک اردبیل، این دو مدرسه خیرساز هر کدام با ۲ کلاس و در مجموع با ۱۸۰ مترمربع مساحت با حضور خیّرین، اعضا اتحادیه اغذیه فروشان تهران و مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرعین در آئین افتتاح گفت: کلنگ احداث مدارس ابتدایی روستا‌های شمس آباد و آلوچه سبلان در نیمه دوم سال ۹۸ به زمین زده شد و عملیات اجرایی ساخت و تجهیز آنها با صرف اعتباری بیش از ۴۰۰ میلیون تومان به همت اتحادیه اغذیه فروشان تهران بزرگ به پایان رسید.

حسین محرمی با بیان اینکه خیرین و نیکوکاران بازوان توانمند آموزش و پرورش هستند و تاکنون نیز با مشارکت در ساخت فضا‌های آموزشی و تجهیز مدارس در نظام آموزشی و تعلیم و تربیت نقش کلیدی ایفا کرده اند، اظهار کرد: خیّرین مدرسه ساز نمونه بارز مشارکت اجتماعی و فرهنگی در حوزه آموزش و پرورش محسوب می‌شوند که خالصانه و با تمام ظرفیت، آموزش و پرورش را در رسیدن به اهداف متعالی آموزشی و تربیتی یاری می‌رسانند.

مسعود موسی زاده رئیس مجمع خیّرین مدرسه ساز شهرستان سرعین هم گفت: از سال ۱۳۹۸ تاکنون با کمک خیّرین بیش از ۴۰ کلاس درس احداث و راه اندازی شده و در اختیار مدیریت آموزش و پروش شهرستان قرار گرفته است.

جواد قرآن نویس رئیس مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل نیز با اشاره به اینکه از بدو تاسیس مجمع خیّرین استان تاکنون بیش از ۴۰۰ واحد آموزشی در قالب ۱۶۰۰ کلاس درس تکمیل و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته است، گفت: مجمع خیّرین شهرستان سرعین با همکاری آموزش و پرورش سرعین ۴ سال است فعالیت خود را آغاز کرده است، اما در این مدت کم با تلاش و فعالیت جهادی خیّرین عضو این مجمع به یکی از شاخص‌ترین مجامع خیّرین مدرسه ساز استان تبدیل شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار