مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از جابه‌جایی بیش از هزار و۶۰۰ نفر زائر از استان اردبیل به حرم رضوی خبر داد.
کد خبر: ۱۱۲۶۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۱ 17 September 2023

به گزارش تابناک اردبیل، کلیم اله وثوقی بعدازظهر امروز در بازدید از پایانه مسافربری اردبیل بابیان اینکه ناوگان حمل و نقل مسافری استان اردبیل همانند طرح اربعین آماده اعزام زائران از مبدأ استان به مشهد مقدس است، اظهار کرد: بیش از هزار و۶۰۰ نفر زائر توسط ۵۷ دستگاه ناوگان از استان اردبیل انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه طرح جابه‌جایی زائران مشهد مقدس از ۲۰ شهریور آغاز شده و تا ۳۱ شهریور ماه سال جاری ادامه دارد، افزود: ناوگان حمل و نقل مسافری این استان جهت اعزام زائران به مشهد الرضا از آمادگی لازم برخوردار است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل ونقل استان اردبیل در راستای اهمیت ارائه خدمات حداکثری و مطلوب به مسافران ناوگان عمومی، از تشکیل کمیته‌هایی تخصصی شامل برنامه‌ریزی، ارزیابی و نظارتی در حوزه حمل و نقل خبرداد و تصریح کرد: تمام نیرو‌های راهداری، رانندگان و شرکت‌های مسافربری با قوت تمام به صورت شبانه روزی در تلاشند تا شیفتگان امام هشتم (ع) در ایده‌آل‌ترین شرایط جهت حضور در بارگاه رضوی و زیارت امام غریب شرکت کنند.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل جهت خدمات‌رسانی بهتر به مسافران و ارتقای ایمنی سفر آن‌ها بازدید فنی از اتوبوس‌های برون شهری را توسط کارشناسان ایمنی و ترافیک این اداره‌کل یادآور شد و اظهار کرد: از آنجایی که از هیچ گونه اغماض و کوتاهی در امر ایمنی چشم پوشی نخواهیم کرد، کارشناسان این اداره کل با حضور مستمردر ترمینال در حال انجام بازدید هستند تا مشکلی نظیر نقص فنی ناوگان در طول سفر پیش نیاید.

وی ادامه داد: برای اعزام زائران به مشهد مقدس، ناوگان اتوبوسی مورد نیاز پیش‌بینی شده که با همت رانندگان و شرکت‌های مسافربری استان، امیدواریم مانند طرح اربعین خدمتگزار مردم شریف استان باشیم.

وثوقی در ادامه سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها را بهترین پل ارتباطی میان مردم و مسئولان اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل عنوان کرد و گفت: کاربران جاده‌ای برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها و طرح مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود چه در حوزه راه‌ها و چه حوزه حمل و نقل می‌توانند با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار