برنامه های آموزشی و فرهنگی حفاظت از محیط زیست در استان اردبیل اجرا می شود

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل با اظهار اینکه "سهم من در تداوم حیات" شعار امسال حفاظت محیط زیست است، گفت: برنامه‌های آموزشی و فرهنگی حفاظت از محیط زیست در استان اردبیل اجرا می‌شود.
کد خبر: ۱۱۶۹۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۱ 30 May 2024

به گزارش تابناک اردبیل، حسن قاسم پور نیاری دهم خرداد در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته محیط زیست گفت: ۱۶ لغایت ۲۲ خردادماه سال جاری به عنوان هفته محیط زیست نامگذاری شده که شعار امسال "سهم من در تداوم حیات" تعیین شده و با اجرای برنامه‌های متنوعی در سطح استان همراه خواهد بود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل اظهار کرد: مسئله محیط زیست به تمام افراد جامعه مرتبط است و شعار امسال هفته محیط زیست با عنوان "سهم من در تداوم حیات" نیز به نقش تک تک انسان‌ها در حفظ حیات در کره زمین اشاره دارد.

قاسم پور افزود: رونمایی از فیلم‌های مستند آهوی مغان و تالاب‌های استان، اجرای برنامه‌های پاکسازی و حضور در برنامه‌های رادیو و تلویزیونی از جمله برنامه‌های اجرا شده طی هفته محیط زیست است.

وی بیان کرد: با توجه به تأکیدی که بر موضوع آموزش و فرهنگسازی وجود دارد، برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه دهیاران و اعضای شورا‌های اسلامی روستا، اجرای برنامه‌های زیست محیطی در محل موزه تاریخ طبیعی استان و برگزاری دوره آموزشی برای رابطان HSE صنایع و ادارات نیز جزو برنامه‌های اجرا شده در طول هفته محیط زیست خواهد بود.

این مقام مسئول استان اضافه کرد: برنامه‌های مختلف آموزشی و فرهنگی در راستای اشاعه و ارتقای فرهنگ حفاظت از محیط زیست در اقصی نقاط استان با همکاری آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، خانه‌های محیط زیست استان و سازمان‌های مردم نهاد و علاقه‌مندان به محیط زیست در این هفته اجرا می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار