سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را با یاد شهدای خدمت هرچه باشکوهتر برگزار خواهیم کرد

مسئول حوزه نمایندگی، ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را با یاد شهدای خدمت هرچه باشکوهتر برگزار خواهیم کرد.
کد خبر: ۱۱۶۸۷۶۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۱ 27 May 2024

به گزارش تابناک اردبیل، حجت الاسلام اسد علیزاده، هفتم خرداد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: می‌بایست تمامی سعی و اهتمام خود را بکار گیریم تا ایام سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را با شکوه هرچه بیشتر برگزار نمائیم.

علیزاده در ادامه گفت: ادامه راه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی عمل به وصیت نامه الهی سیاسی همیشه ماندگار اوست که فرمودند من چه در میان شما باشم و چه نباشم نگذارید این انقلاب و اسلام به دست نامحرمان و نااهلان بیفتد.

وی ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) با تدابیر پیامبر گونه خود انقلاب را در آن برهه از بحران نجات داد و بعد از آن نیز سکانداری رهبر معظم و صبر مردم در دوران انقلاب، ادامه راه انقلاب را هموار کرد.

مسئول حوزه نمایندگی، ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان با بیان اینکه انقلاب اسلامی هرچه دارد از زحمات امام (ره) بوده و ایشان جزو لاینفک انقلاب هستند، بیان کرد: حرکت پر خیر و برکتی که امام شروع کرد ثمره‌های مهم و زیادی در طول انقلاب داشته که نمونه بارز آن شهید رییسی و سایر شهدای تراز و بزرگ انقلاب است.

علیزاده در ادامه سخنان خود به ادامه راه شهدای خدمت پرداخت و یادآور شد: رییس جمهور بعدی وظیفه سنگینی بر عهده دارد، چرا که انتظار مردم از دولت در تراز شهید آیت الله رئیسی می‌باشد تا ادامه دهنده راه خدمت رسانی به مردم باشد و دیگر درگیر بازی‌های سیاسی نشود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار