خدمت صادقانه و خالصانه بهترین راه ادای احترام به رئیس جمهور شهید است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: تواضع و خدمتگزاری در رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم، عامل اصلی محبوبیت شهید آیت‌الله رئیسی بود که خدمت صادقانه و خالصانه، بهترین راه ممکن برای ادای احترام به رئیس جمهور شهید است.
کد خبر: ۱۱۶۸۲۰۹
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۶ 23 May 2024

به گزارش تابناک اردبیل، هاشم علایی، سوم خرداد در جمع خبرنگاران ضمن ابراز تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان اظهار کرد: اگرچه از دست دادن رئیس جمهور فقید، فاجعه دردناکی است، اما بنا به گفته مقام معظم رهبری، راه خدمت همچنان باز و هموار است و ما مدیران باید با کار و تلاش جهادی، ادامه دهنده راه شهیدان و رئیس جمهور شهید باشیم.

علایی افزود: ادامه مکتب خدمتگزاری رئیس جمهور شهید، خدمت هرچه بیشتر به مردم است، چرا که تمام گفتار، کردار، تفکر و نگاه آیت الله رئیسی خدمت به مردم بود.

وی ادامه داد: امروز همه دنیا شاهد هستند که نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود تحریم‌های دشمنان خبیس و کینه توز، در حال پیشرفت و توسعه است و با عظمت و مستقل به مسیر خود ادامه می‌دهد که این موضوع به برکت مردمی بودن دولتمردان و به پشتوانه ولایت فقیه در کشور است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در پایان اظهار کرد: با شهدای خدمت و همه شهیدان والامقام این کشور عهد و پیمان می‌بندیم که با حمایت و مشارکت مردمی و با رهنمود‌های رهبر فرزانه انقلاب، مسیر پیشرفت کشور را همچنان ادامه خواهیم داد تا شاهد رشد و شکوفایی روزافزون ایران اسلامی باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار