مدرس حوزه علمیه گرمی گفت: برای زنده ماندن آرمان‌ها و مکتب‌های والا، شهادت تنها قالب حفظ و معرفی آن‌ها است، بنابراین مردم باید شهدای خدمت را چراغ مسیر عصر خود قرار دهند.
کد خبر: ۱۱۶۸۲۰۸
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۵ 23 May 2024

به گزارش تابناک اردبیل، حجت‌الاسلام سیدمحسن میرزاده در آیین عزاداری شهدای خدمت که در مدرسه علمیه تخصصی، ولی عصر (عج) گرمی برگزار شد، خدمت به خلق را از والاترین مظاهر عبادت معرفی کرد و گفت: همه برگزیدگان الهی اعم از انبیا و اولیای الهی و افرادی همچون شهید آیت الله رئیسی، خدمتگزارترین افراد به مردم هستند.

وی با بیان اینکه خدمت به خلق، توفیق و عنایتی از جانب خداوند است، افزود: با وجود همه ارزش، ثواب و برکات در عمل حسنه خدمت به خلق، اما این توفیق و عمل خداپسندانه نصیب هر کسی نمی‌شود.

مدرس حوزه، شهید آیت‌الله رئیسی را مصداق واقعی برگزیده الهی در خدمت به خلق دانست و بیان کرد: روح زلال و وارسته شهید رئیسی او را وقف خدمت به جامعه و محرومان کرده بود.

به نقل از روابط عمومی حوزه علمیه خواهران، حجت‌الاسلام میرزاده تصریح کرد: شهدای خدمت با نهضت جهاد خدمت خود، به مسئولان جهان اعلام کردند که در بالاترین جایگاه‌ها هم عَلم خدمت به خلق را می‌توان حمل کرد.

وی آرمان خدمت به خلق را دغدغه اصلی آیت‌الله شهید رئیسی دانست و اظهار کرد: برای زنده ماندن آرمان‌ها و مکتب‌های والا، شهادت تنها قالب حفظ و معرفی آن‌ها است، بنابراین مردم باید شهدای خدمت را چراغ مسیر عصر خود قرار دهند و همیشه قدردانشان باشند.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار