شهید جمهور نمونه الگوی مردم‌سالاری در جامعه بود

نماینده، ولی فقیه در سپاه ناحیه خلخال به بیان ویژگی‌های رئیس جمهور شهید پرداخت و گفت: شهید رئیسی الگوی مردم‌داری و مردم‌سالاری را به جامعه انسانی تقدیم کرد.
کد خبر: ۱۱۶۸۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۴ 23 May 2024

به گزارش تابناک اردبیل، حجت‌الاسلام فیاض تمجید در آیین عزاداری شهدای خدمت که در مدرسه علمیه الزهرا (س) خلخال برگزار شد، افزود: روحانیت مرجع بسط گسترش دین بوده و در همه عرصه‌ها پیشگام است. دفاع از حریم دین و مقابله با انحراف‌ها از اساسی‌ترین کار ویژه روحانیت و حوزه‌های علمیه تلقی می‌شود، چرا که حفظ فرهنگ دینی از هرگونه گزندی و ارائه درست آن، خود یک نوع فرهنگ‌سازی است.

وی به بیان ویژگی‌های رئیس جمهور شهید پرداخت و تاکید کرد: آیت‌الله رئیسی چهار دهه تلاش و کوشش جهادی را پشت سر گذاشت و مدیریت جهادی را با اخلاص، اخلاق، تعهد و تخصص گره زد و الگوی مردم‌داری و مردم‌سالاری به جامعه انسانی شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از حوزه‌های علمیه خواهران، نماینده، ولی فقیه در سپاه ناحیه خلخال بیان کرد: حوزه‌های علمیه و طلاب همیشه در مقابل کجروی‌ها ایستادگی کرده و تعهدشان بر این است که لحظه‌ای در جهت بسط دین آرامش نداشته باشند و مصداق این موضوع آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و امثال این شهید والامقام همواره تکیه‌گاه محرومان بوده‌اند.

وی گفت: در وضعیت کنونی، مسؤولیت طلاب خواهر و برادر بیش از پیش سنگین است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار