مدیر روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل از تولید محتوای ویدیویی در قالب مستند و ویدیو‌های کوتاه از جاذبه‌های گردشگری استان اردبیل خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۶۷۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۶ 13 May 2024

به گزارش تابناک اردبیل، یاسر رعنایی ۲۴ اردیبهشت گفت: مستند جاذبه‌های گردشگری استان اردبیل در قالب استاندار‌های بین‌المللی و با استفاده از تجهیزات به روز و گروه حرفه‌ای از ۳۲ جاذبه گردشگری استان تولید می‌شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل افزود: این محتوا در قالب ۳۰ قسمت مستند ۳۰ دقیقه‌ای برای پخش در شبکه‌های تلویزیونی و رسانه‌ها و ویدیو‌های یک دقیقه‌ای برای پخش در رسانه‌های مجازی با استفاده از موسیقی‌ها و المان‌های محلی در حال تولید است.

وی بیان کرد: گروه تولید کار خود را از ابتدای سال آغاز کرده‌اند و این پروژه که تاکنون ۲۰ درصد پیشرفت داشته است طی ۱۲ ماه به تولید محتوای چهار فصل از زیبایی‌های بهار تا جاذبه‌های زمستانی سراسر استان خواهد پرداخت.

رعنایی با اشاره به ثبت برخی از جاذبه‌های کشاورزی و صنعتی استان در کنار جاذبه‌های گردشگری در این مستند، ادامه داد: تولید و پخش محتوای مناسب نقش اصلی را در معرفی جاذبه‌های گردشگری دارد و تلاش می‌کنیم محتوای ویدیویی تولید شده در این پروژه را در شبکه‌ها و رسانه‌های بین‌المللی به ویژه در کشور‌های هدف پخش کنیم.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار