سرپرست اداره کل استاندارد استان اردبیل گفت: اجرای طرح پایش کمی محصولات پیش بسته بندی شده در استان اردبیل استمرار می‌یابد.
کد خبر: ۱۱۶۶۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۰ 12 May 2024

به گزارش تابناک اردبیل، حسنعلی حسین پور امروز۲۳ اردیبهشت به همراه رئیس اداره اندازه شناسی واوزان مقیاس‌ها و سایر کارشناسان ذیربط از خط تولید و آزمایشگاه شرکت تولید کننده عسل طبیعی در اردبیل بازدید سرزده به عمل آورد.

وی اظهار کرد: این بازدید‌ها در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال «جهش تولید با مشارکت مردم» و در اجرای برنامه‌های تحولی سازمان ملی استاندارد ایران با هدف تسهیل، سرعت بخشی و رفع موانع و مشکلات تولید کنندگان و حمایت از تولیدات صنعتی رقابت پذیر با محصولات مشابه خارجی انجام می‌گیرد.

سرپرست اداره کل استاندارد استان اردبیل ادامه داد: در این بازدید، در حضور مدیر کنترل کیفیت و مدیرعامل واحد تولیدی نسبت به پایش کمی فرآورده‌ها اقدام لازم انجام شد.

وی افزود: درگاه الکترونیکی مردم دار به نشانی https://۱۵۱۷.inso.gov.ir این امکان را برای شهروندان فراهم کرده تا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با الصاق عکس، ویدیو یا صدا در حوزه‌های مختلف ارسال نمایند. همچنین شماره تلفن ۱۵۱۷ آماده دریافت نظرات هم استانی‌های عزیز می‌باشد.

حسین پور در آخر تاکید کرد: با ارسال کد ۱۰ رقمی مندرج در زیر نشان ملی استاندارد به سامانه ۱۰۰۰۱۵۱۷ می‌توان از اصالت و اعتبار پروانه استاندارد کالا اطمینان حاصل کرد.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار