مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از دستگیری 2 نفر متخلف قطع درختان جنگلی منطقه کله سر شهرستان نمین خبر داد.
کد خبر: ۱۱۲۶۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۲ 17 September 2023

به گزارش تابناک اردبیل به نقل از روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل، محمود قلی زاده اظهار کرد: با اقدام به‌موقع نیرو‌های پاسگاه ویژه منابع طبیعی بخش آبی بیگلو ۲ نفر از متخلفان قطع درختان جنگلی دستگیر و یک دستگاه وانت نیسان حامل اشجار قطع شده توقیف و یک دستگاه اره موتوری از متخلفین کشف شد.


وی با اشاره به معرفی متخلفان به مراجق قضایی، افزود: متخلفین بعد از تکمیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به تخلفاتشان به مراجع قضایی استان معرفی شدند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل با بیان اینکه نیرو‌های یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان به‌صورت شبانه‌روزی و با کنترل گلوگاه‌های قاچاق با متخلفان برخورد جدی خواهند کرد، ادامه داد: حفاظت از منابع طبیعی و تلاش برای مبارزه با قاچاق چوب‌آلات جنگلی وظیفه همگانی بوده و انتظار می‌رود در این زمینه مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

وی از مردم و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده تخریب منابع طبیعی و قاچاق هر گونه فرآورده‌های جنگلی و مرتعی توسط افراد سودجو و فرصت‌طلب مراتب را به شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴و ۱۳۹ مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان اطلاع دهند.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار