مدیرکل فرودگاههای استان مطرح کرد
فرودگاه اردبیل در آستانه تعطیلی

به گزارش تابناک اردیل، فخرالدین هاشمی در بازدید از ترمینال فرودگاه اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر ما تنها برای تهران پرواز داریم اما با تلاش‌های انجام شده پرواز مستقیم اردبیل به مشهد و بالعکس از 24 تیرماه با هفته‌ای یک پرواز توسط شرکت هواپیمایی آسمان برقرار می‌شود.

وی افزود: با وجود این تلاش اگر استقبال از این پرواز از سوی مردم انجام نشود، امری طبیعی است که تبدیل به یک برنامه زیان‌بار شود و در نهایت نیز کنسل شود که این موضوع در حقیقت به ضرر فرودگاه است و به جای سوددهی برای این مجموعه زیان‌ده خواهد بود و امید می‌رود در این زمینه تصمیمات مناسبی اتخاذ شود.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل از روند تکمیلی ترمینال فرودگاه اردبیل خبر داد و گفت: این پروژه نیز در مراحل پایانی است و جزو پروژه‌هایی است که همزمان با سفر رئیس جمهور به افتتاح می‌رسد که در این زمینه نیز تدارکات و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

هاشمی تصریح کرد: بدون شک اگر بتوانیم پروازهای فرودگاه اردبیل را توسعه بخشیم به یک سطح مناسب و قابل قبول در این زمینه دست خواهیم یافت که از جمله توسعه روابط تجاری با کشورهای همسایه است که در این زمینه نیز برنامه‌های مناسبی تدوین شده است و درصدد هستیم همه این برنامه‌ها را عملی کنیم.

وی بیان کرد: اختصاص اعتبارات مناسب و کافی برای اتمام پروژه‌ها و نیز اجرای پروژه‌های جدیدی که می‌تواند در تحقق اهداف ما نقش شایانی ایفا کند امری بسیار حائز اهمیت به شمار می‌رود که در این زمینه اقدامات لازم انجام یافته و امیدواریم بتوانیم با همکاری مسئولان و دستگاه‌های مربوطه در این زمینه به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام