استاندار اردبیل گفت: باید سیاست‌های اقتصادی به تولید و اشتغال و ایجاد ارزش افزوده متمرکز شود و تغییر و تحول در شیوه‌های مدیریت اقتصادی ضرورت دارد.
کد خبر: ۹۹۹۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۵ 06 October 2021

سید حامد عاملی اظهار داشت: باید قبول کرد که برخی روش‌ها و سیاست‌های اقتصادی جوابگو نیست و اگر تغییر و تحولی در شیوه‌های مدیریت، سیاست‌ها و ساختار اقتصادی اتفاق نیفتد، صد سال دیگر هم وضع به همین منوال خواهد بود.
وی بیان کرد: مقام معظم رهبری همواره بر تغییر شیوه‌ها و حذف روش‌های غلط اقتصادی تاکید داشته‌اند و توجه به مقوله اقتصادی، تولید و اشتغال با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی در رهنمود‌های معظم له خطاب به مسئولان کشور مشهود است.
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه بسیاری از کشور‌های جهان از منابع نفتی بی‌بهره‌اند، اما کشور را در شرایط مطلوب اقتصادی مدیریت می‌کنند، گفت: متاسفانه ساختار کنونی اقتصادی به گونه‌ای است که با تزریق اعتبارات و منابع دولتی چرخه اقتصاد به حرکت در می‌آید و برای تغییر در این شیوه باید قوانین، ساختار و فرهنگ تغییر یابند و سیاست‌های اقتصادی به تولید، اشتغال و ایجاد ارزش افزوده متمرکز شود.
نماینده عالی دولت در استان افزود: دولت یک میلیارد دلار معادل ۲۵ هزار میلیارد تومان در پروژه‌های پایاب شهرستان پارس‌آباد هزینه کرده و اگر این سرمایه‌گذاری عظیم، نقشی در زندگی مردم و گشایش وضعیت اقتصادی منطقه ایفا نکند جای بسی تأسف است.
استاندار اردبیل نقش سپاه در عرصه‌های گوناگون خدمت رسانی بی منت به مردم و روحیه جهاد و ایثارگری نیرو‌های مخلص بسیجی و سپاهی را ستود و گفت: ظرفیت‌های سپاه و همراهی و کمک سپاه در تحقق برنامه ریزی‌های اقتصادی دولت، جهش توسعه استان را رقم می‌زند و قطعا منشا خیر و برکت خواهد بود و از این تعامل استقبال می‌کنیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار