وزیر ورزش و جوانان در اردبیل:
وزیر ورزش و جوانان گفت: افتتاح ۲۲۴ پروژه ورزشی در کشور به مناسبت دهه فجر از برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان است که رئیس‌جمهور به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح خواهد کرد.
کد خبر: ۹۳۹۲۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸ 09 February 2021

 

مسعود سلطانی‌فر صبح امروز در مراسم افتتاح سالن دو و میدانی علی دایی در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: افتتاح 224 پروژه ورزشی در کشور به مناسبت دهه فجر از برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان است که رئیس‌جمهور به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح خواهد کرد.

وی بیان کرد: سالن دو و میدانی اردبیل به عنوان یکی از پروژه‌های مهم استان است و از این نوع پروژه در سطح کشور سه مورد احداث شده که متأسفانه اجرای آن به دلیل محدودیت‌های مالی به تعویق افتاده بود که امروز به سرانجام رسید و این موضوع برای ما به عنوان اولویت اساسی مطرح است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: جوانان اردبیلی استعدادهای خوبی در ورزش دو و میدانی دارند که امیدواریم با احداث این پروژه ورزشی استفاده از ظرفیت‌های جوانان اردبیلی به نحو احسن محقق شود و امکانات ورزشی به صورت عادلانه در کشور توزیع شود که نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت خوبی را نشان می‌دهد.

سلطانی‌فر ادامه داد: زمین‌های چمن مینی‌فوتبال به دو هزار مورد رسیده است که نسبت به 7 سال گذشته رشد 7 برابری را نشان می‌دهد و به همین منظور در طی همین مدت امکانات ورزشی خانه‌های ورزشی را به 5 هزار واحد رسانده‌ایم که انتظار می‌رود در حوزه ورزش تحولات عظیمی اتفاق بیفتد.

وی تصریح کرد: سالن دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی و زمین چمن مصنوعی شهید خدنگی در شهرستان اردبیل، سالن ورزشی محمود جعفرزاده در شهرستان خلخال و زمین چمن مصنوعی روستای بابک شهرستان بیله سوار از جمله پروژه ‌ای ورزشی استان اردبیل است که مورد افتتاح قرار گرفتند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار