تغییر شرایط به منزله عادی شدن وضعیت نیست
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از استمرار ممنوعیت تردد خبر داد و گفت: تغییر شرایط به منزله عادی شدن وضعیت نیست.
کد خبر: ۹۲۱۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰ 03 December 2020

شهرام حبیب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل، از استمرار ممنوعیت تردد خبر داد و اظهار داشت: تغییر شرایط به منزله عادی شدن وضعیت نیست و شرایط کنونی کاملاً شکننده بوده و با کمترین سستی و سهل‌انگاری در اجرای دستورالعمل‌ها، مجدداً به حالت نامطلوب قبلی بازخواهد گشت.

وی با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته تعداد 67 بیمار قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اردبیل بستری شدند، افزود: با اجرای محدودیت ها، استفاده فراگیر مردم از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خوشبختانه میزان مبتلایان و بستری‌های کرونایی در استان اردبیل با شیب کندی در حال کاهش است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به  فعالیت 71 اکیپ نظارتی و 9 اکیپ پشتیبانی ستاد مبارزه با کرونای شهرستان اردبیل افزود: تاکنون 50 درصد جمعیت استان اردبیل در طرح مقابله با کرونای شهید سلیمانی به‌صورت خانه به خانه غربالگری شده‌اند و اجرای این طرح همچنان ادامه دارد.

حبیب‌زاده تصریح کرد:  تمام ظرفیت شهرستان برای اجرای طرح شهید سلیمانی به کارگرفته می‌شود  تا زمینه عادی شدن شرایط کرونایی در استان فراهم شود و از مردم انتظار داریم که با افراد متخلف همکاری نداشته باشند.

وی با بیان اینکه استان اردبیل هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد، افزود: به دنبال این هستیم تا بتوانیم کارایی اجرای طرح شهید سلیمانی را افزایش داده و به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار