معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: واحدهای صنفی و صنعتی این استان در خرید محصول شکر شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در اولویت اردبیل قرار گرفتند.
کد خبر: ۹۲۰۶۴۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸ 01 December 2020

ارژنگ عزیزی روز سه‌شنبه در هفتمین جلسه اعضای تیم بازرسی ویژه سازمان خصوصی‌سازی کشور اظهارداشت: برابر مصوبه کمیته بازرسی واحدهای صنفی و صنعتی واجد شرایط استان با معرفی سازمان صمت در اولویت خرید شکر خواهند بود.

وی افزود : به منظور پیشگیری از هرگونه تخلفات احتمالی فروشنده و خریداران شکر موظف به ثبت عملیات خود در سامانه جامع تجارت و انبار هستند.

عزیزی ادامه داد: کشت و صنعت و دامپروری مغان یک بنگاه اقتصادی است و برای استمرار فعالیت‌ها، تامین بموقع هزینه‌های جاری و پرداخت حقوق کارکنان خود نیاز به فروش محصولات موجود دارد.

او با بیان اینکه حفظ مشتریان و تامین نقدینگی موردنیاز برای کشت و صنعت ضرورت دارد، گفت: این شرکت باید بخشی از محصولات خود را به فروش برساند ولی در عین حال مدیران شرکت موظف به هماهنگی با تیم بازرسی شدند و به منظور پیشگیری از هرگونه شائبه بارگیری و حمل محصولات و کالاها در بازه زمانی ۸ صبح تا ۱۷ عصر انجام می‌شود.

هفتمین جلسه اعضای تیم بازرسی ویژه سازمان خصوصی‌سازی کشور در محل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بعد از بررسی و بازدید از مزارع کشت و برداشت محصولات زراعی و واحدهای صنعتی و دامپروری با حضور مدیرعامل و تعدادی از مدیران بخش‌های مختلف این شرکت برگزار شد.

بر اساس آمارهای موجود سالانه  بیش از ۵۰ هزار تن محصول شکر در کارخانه قند شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان واقع در شمال استان اردبیل تولید می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار