محدودیت‌های کرونایی ادامه دارد
فرمانده انتظامی استان اردبیل از اعمال تذکر لسانی به بیش از ۱۲ هزار متصدی واحدی صنفی متخلف در اعمال محدودیت‌های کرونایی خبر داد.
کد خبر: ۹۲۰۱۳۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷ 29 November 2020

سردار هوشنگ حسینی بعدازظهر امروز در بازدید از بازار اردبیل اظهار داشت: در راستای اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در استان از آغاز طرح تا کنون پلیس به 12 هزار و 829 متصدی واحد صنفی تذکر لسانی داده است.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های کرونایی در استان اردبیل ادامه دارد، گفت: در سطح استان  اکیپ‌های بازرسی فعال بوده و نظارت لازم بر فعالیت اصناف و همچنین دستگاه‌های اجرایی را دارند و نیروی انتظامی نیز با متوسط 300 نفر نیرو در روز به اجرای هرچه بهتر این طرح کمک می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه اقشار اجتماعی در اجرای هدفمند طرح محدودیت‌های کرونایی همکاری و مشارکت شایسته‌ای داشته، تصریح کرد: حفظ سلامت مردم و قطع زنجیره انتقال بیماری مهم‌ترین هدف ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان است که باید بیش از پیش از سوی مردم مورد توجه قرار گیرد.

حسینی همچنین به پلمپ 282 واحد صنفی ناقض محدودیت‌های کرونایی اشاره کرد و افزود: این نیروی مردمی و انقلابی خود را سکاندار امنیت مردم  می‌داند و  در راستای حفظ سلامت مردم با هیچ کسی شوخی ندارد و با متخلفان محدودیت‌هایی کرونایی برخورد قانونی خواهد کرد.

وی تصریح کرد: پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و مبارزه با این بیماری منحوس کووید-19 وظایف نیروی انتظامی را در حوزه تامین جان و امنیت مردم بیشتر و گسترده‌تر کرده و امروز همه واحدها و بخش‌های این نیرو پای کار اجرای طرح‌ محدودیت‌های کرونایی هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار