مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان خلخال از برگزاری اردوهای جهادی در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۱۲۰۰۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹ 26 October 2020

 حسن دولتی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان خلخال اظهار داشت: با هدف محرومیت‌زدایی، تعمیر و بازسازی مدارس آسیب دیده شهرستان خلخال ، دانشجویان بسیجی در قالب گروه ها و اردوهای جهادی سازماندهی شده اند که با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده فعالیت خود را از 22 مهرماه آغاز کرده است.

دولتی با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی به عنوان یک مجموعه جوان همواره به دنبال توانمندسازی دانشجویان در زمینه‌های مختلف برای ایفای نقش و مسئولیت اجتماعی در حوزه‌های مختلف آنها بوده است، گفت: تشکیل گروه‌های جهادی و برپایی اردوهای جهادی در دانشگاه ها را به جرئت می‌توان موفق‌ترین ساز و کار مشارکت اجتماعی دانشجویان در عرصه محرومیت‌زدایی و توسعه کشور دانست.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان خلخال با بیان اینکه اردوهای جهادی نقش بسیار مهمی در کشور ایفا می‌کنند افزود : امروزه حرکت‌های جهادی به نقطه‌ای رسیده که نمی‌توان گفت حرکت‌های جهادی به عنوان یک ویترین و کار فرهنگی نظام جمهوری اسلامی نمایان شدند، بلکه در همه مشکلات و مسائل به عنوان راهگشا جایگاهی دارند، مانند جریان شیوع کرونا در کشور که نیروهای جهادگر بسیج برای مقابله با آن وارد کار شدند.

دولتی ادامه داد : این اردو که مزین به نام شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس مجید قربانخوانی می باشد ، اقدام به بازسازی - تعمیر- رنگ آمیزی-طراحی - نقاشی قسمت های مختلف مدارس نموده اند که متشکل از برادران بسیجی و خواهران بسیجی است.

حسن دولتی از زحمات و تلاش‌های بسیجیان جهادگر و مخلصی که بدون هیچ چشم داشت و انتظار در این وضعیت حساس جامعه در حال خدمت رسانی به مردم عزیز هستند تقدیر و تشکر کرد و از درگاه ایزد منان سلامتی روز افزون برای این عزیزان خواستار شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار