رییس هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل گفت: خبرنگاران استان برای دریافت بیمه بیکاری درخواست خود را از طریق سامانه ثبت درخواست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت نمایند.
کد خبر: ۸۳۵۸۷۸
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰ 03 April 2020
خبرنگاران اردبیلی بیمه بیکاری می‌گیرند

به گزارش تابناک اردبیل، هادی صباغی روز جمعه افزود: با توجه به برنامه‌های حمایتی دولت از افراد بیمه شده تامین اجتماعی بعلت شیوع کرونا، خبرنگاران نیز مشمول آن بوده و می‌توانند از این مزایا بهره‌مند گردند. 

وی بیان کرد: طبق شرایط اعلامی تا به امروز خبرنگارانی که از طریق نشریات دارای کد بیمه‌ای بوده و حق بیمه آنها ماهانه واریز شده مشمول دستورالعمل وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی می‌باشند.

 صباغی با اشاره به مدت زمان برقرار بیمه بیکاری اظهار کرد: مدت زمان برقراری بیمه بیکاری سه ماه از اسفند ۹۸ تا اردیبهشت ۹۹ می‌باشد. 

به گفته وی ، خبرنگاران شهرستان‌های استان می‌توانند با مراجعه به سامانه bimebikari.mcls.gov.ir درخواست خود را ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند. 

 رییس هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل با بیان اینکه برقراری بیمه بیکاری شامل صاحب امتیاز نشریات نمی‌شود، گفت: همچنین علاوه بر صاحب امتیاز، مدیران مسول نشریات نیز فعلا مشمول این حمایت نشده اما قرار است طی هفته آینده با پیگیری اداره کل  تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان این مورد اطلاع‌رسانی شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار