احسان علیخانی تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی عصر جدید نسبت به صدرنشینی این برنامه در فهرست پربیننده‌ترین برنامه‌های صداوسیما واکنش نشان داد.
کد خبر: ۸۳۵۳۴۹
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵ 31 March 2020
احسان علیخانی نمایه

 

به گزارش تابناک اردبیل، پس از اینکه مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما در رشته توییت‌هایی از پیشی گرفتن عصر جدید از برنامه دورهمی در فهرست پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون خبر داد، احسان علیخانی تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی عصر جدید واکنشی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

بر اساس این پست علیخانی رکورد پر بیننده‌ترین برنامه نوروزی توسط عصر جدید برای دومین بار را بازنشر داده و از مردم برای این صدرنشینی تشکر کرد.

او عصر جدید را متعلق به همه ایرانیان دانسته و صاحبان اصلی آن را بینندگان پیگیر و سختگیر این برنامه معرفی کرد؛ علیخانی به مهران مدیری و تیم برنامه دورهمی به عنوان رقیبی محبوب در میان بینندگان تبریک گفت و هدف هر دو برنامه را رضایت و شادی مردم ایران عنوان کرد.

در ادامه متن و پست منتشر شده توسط احسان علیخانی را مشاهده می‌کنید:

" رکورد پارسال تکرار شد

عصرجدید، صدرنشین برنامه‌های پربیننده تلویزیون در نوروز ۱۳۹۹

اول، شکرگزار خدا هستیم و بعد، ممنون شما یاران و همراهان مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران. در نوروز ۱۳۹۸، پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی شدیم و به لطف شما، این رکورد در نوروز امسال هم تکرار شد و عصرجدید، با ۶۷درصد بیننده، محبوب‌ترین برنامه نوروزی سیما، لقب گرفت.

محمدحسین رنجبران، مدیر کل روابط عمومی صداوسیما، این خبر و آمار را به نقل از مرکز تحقیقات رسانه ملی اعلام کردند و دیگر آمار شایان توجه، رضایت "در حدِ زیاد" بینندگان برنامه بوده با ۸۵/۵ درصد!

عصرجدید متعلق به همه ایرانیان است و صاحبان اصلی آن، اول شما بیننده‌های مشتاق و باصفا و پیگیر و اتفاقا سختگیر هستید که ما را در ارائه برنامه‌ای شایسته، مصمم‌تر می‌کنید و بعد هم استعدادهای ناب کشورمان، که با خلق اجراهایی بی‌نظیر و نمایش مهارت‌ها و توانایی‌هایشان، عصرجدید را به صحنه‌ای برای اثبات داشته‌هایمان، بدل می‌کنند.

امیدواریم که لایق مهر و محبت بی‌نهایت‌تان باشیم؛ و در پایان حتما باید به مهران مدیری عزیز و تیم کاربلد و هنرمند "دورهمی" به عنوان رقیبی شریف و البته محبوب در میان بینندگان نوروزی تلویزیون، خداقوت و تبریک بگوییم. پایانِ همه آمارها و نتیجه همه نظرسنجی‌ها و رقابت‌ها، هدفی جز رضایت و شادی هموطنان و تماشاگران برنامه‌های تلویزیونی نیست "

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار