مهندس به نژاد سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری در بازدید معاونت امور عمرانی استانداری اردبیل از خط انتقال 1600 فاضلاب ، از اختصاص 40 میلیارد تومان برای اجرای خط دوم فاضلاب شهراردبیل خبر داد.
کد خبر: ۸۰۰۵۸۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷ 26 November 2019

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان اردبیل ، مهندس قلندری معاون امور عمرانی استانداری اردبیل از اجرای خط انتقال 1600 فاضلاب اردبیل و اجرای شبکه فاضلاب در داخل شهر اردبیل بازدید کرد.

در این بازدید مهندس به نژاد از اختصاص40 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای خط انتقال دوم فاضلاب شهر اردبیل خبر داد و افزود این رقم طی چهار سال و هر سال به مبلغ 10 میلیارد تومان در اختیار شرکت آب و فاضلاب شهری استان قرار خواهد گرفت.

به نژاد در ادامه ضمن اشاره به تصویب ماده 56 طرح توسعه تصفیه خانه فاضلاب شهر اردبیل افزود: با توجه به اینکه ظرفیت فعلی تصفیه خانه فاضلاب شهر اردبیل برای تصفیه فاضلاب 250 هزار نفر بوده در حالیکه فاضلاب بیش از 450 هزار نفر وارد شبکه فاضلاب شهری می گردد بنابراین با توجیه طرح توسعه تصفیه خانه و تصویب ماده 56، اعتبار 110 میلیارد تومانی در اختیار این شرکت قرار خواهد گرفت تا توسعه مدولهای دوم و سوم فاضلاب شهر اردبیل اجرا، و با اجرای آن ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب شهر اردبیل به 550 هزار نفر افزایش خواهد یافت.

در این بازدید مهندس قلندری نیز با اشاره به اینکه پروژه اجرای خط انتقال 1600 فاضلاب اردبیل جزو پروژه های اختصاصی در سفر ریاست جمهوری به استان می باشد از اجرای خط انتقال فاضلاب 1600 بطول 5/9 کیلومتر تا محل تصفیه خانه فاضلاب اردبیل از پوشش 52 درصدی جمعیت فاضلاب شهری در اردبیل خبر داده و در خصوص تأمین اعتبارات مورد نیاز برای اجرای پروژه های آب و فاضلاب شهری از همکاری مجموعه استانداری خبر داد.

انتهای پیام

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار