کد خبر: ۷۹۲۹۷۶
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲ 31 October 2019

به گزارش تابناک اردبیل، توحید بلورساز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تبلیغات زودهنگام انتخاباتی یکی از مشکلات اساسی است که رسانه‌ها باید از این موضوع خودداری کنند و ابزار رسانه‌ای را برای سوءاستفاده انتخاباتی مبنای کار قرار ندهند.

وی افزود:  فراگیر شدن التهابات سیاسی نیز از دیگر مواردی است که با نزدیک شدن به زمان انتخابات مشاهده می‌شود که باید در این زمینه نیز برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام شود تا بتوانیم از امکانات و تجهیزات کشور در مسیر درست استفاده کنیم.

معاون مطبوعاتی اداره کل ارشاد استان اردبیل به آغاز فعالیت‌های رسانه‌ای برخی کاندید‌اهای احتمالی اشاره کرد و ادامه داد: باید در نظر گرفت که تمامی این فعالیت‌ها قابل رصد است و کاندیداهای احتمالی باید نسبت به رعایت قوانین و مقررات انتخاباتی همکاری‌های لازم را داشته باشند تا مشکلی در این زمینه ایجاد نشود.

بلورساز تصریح کرد: اجازه نمی‌دهیم رسانه‌هایی که حامی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور هستند نسبت به تبلیغات زودهنگام اقدام کنند و در این زمینه تدابیر لازم اندیشیده شده و انتظار می‌رود به صورت غیرمستقیم و مستقیم از این دست کارها جلوگیری به عمل آید.

وی گفت: تبلیغات نامزدها ۸ روز قبل از اخذ رأی آغاز و تا ۲۴ ساعت قبل از اخذ رأی ادامه می‌یابد و هرگونه فعالیت تبلیغات داوطلبان خارج از مهلت مقرر جرم محسوب شده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه مطبوعات، طبق قانون برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار