شهردار اردبیل با بیان اینکه طرح‌های سلامت محور در اردبیل اجرا می‌شود، گفت: در این راستا همزمان نخستین روز از هفته دولت پروژه آب‌نما در شهرستان اردبیل افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
کد خبر: ۷۷۷۲۱۰
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰ 25 August 2019

حمید لطف‌اللهیان در آئین افتتاح آب‌نمای اردبیل اظهار داشت: طرح‌های سلامت محور در اردبیل اجرا می‌شود و در این راستا همزمان نخستین روز از هفته دولت پروژه آب‌نما در شهرستان اردبیل افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

شهردار اردبیل گفت: طرح‌های سلامت محور در اردبیل اجرا می‌شود و در این راستا امروز همزمان نخستین روز از هفته دولت پروژه آب‌نما در شهرستان اردبیل افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی با اشاره پروژه‌های و طرح‌های مختلف شهرداری اردبیل در راستای افزایش سلامت و نشاط جامعه افزود: شهرداری اردبیل در سال‌های اخیر اقدامات خوبی در راستای افزایش سلامت و نشاط جامعه انجام داده است و در این راستا چندین طرح و پروژه نیز احداث و به بهره‌برداری می‌رسد و در مجموع شهرداری و شورای شهر اردبیل تاکید ویژه‌ای بر این امر دارد.

افتتاح

پروژه آب نما اردبیل با اعتباری حدود ۱ میلیارد ریال احداث شده است

لطف‌اللهیان از افتتاح و بهره‌برداری طرح آب‌نما در اردبیل خبر داد و تصریح کرد: پروژه آب‌نما یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین پروژه‌ها و طرح‌های انسان محور و سلامت محور در سطح شهرستان اردبیل است که با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در بین مردم افتتاح و به بهره‌برداری رسید که قطعا نقش بسزایی در این راستا دارد.

شهردار اردبیل با بیان اینکه این پروژه با اعتباری حدود ۱ میلیارد ریال احداث شده است اظهار کرد: پروژه آب‌نما در شهرستان اردبیل که با محوریت ارتقای سطح نشاط اجتماعی و سلامتی و با هدف جذب گردشگر ایجاد شده است در شهرک آزادی قرار گرفته است و با حدود یک میلیارد ریال احداث شده است.

 

آب

 

وی با اشاره به جزئیات این پروژه سلامت محور بیان کرد: این طرح آب‌نما شامل رقص نور و آب است که محیطی مفرح و شاد را برای همشهریان، گردشگران و مسافران به وجود آورده است که همشهریان اردبیل نیز از خدمات شهری شهرداری و اقدامات ما رضایت کامل دارند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار