شهردار اردبیل خبر داد
شهردار اردبیل از توزیع افطاری ساده در مناطق پرتردد شهر اردبیل در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
کد خبر: ۷۴۲۸۱۶
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲ 09 May 2019
 
به گزارش تابناک اردبیل، حمید لطف‌اللهیان  اظهار داشت: در تمام ایام ماه مبارک رمضان ایستگاه صلواتی افطاری ساده در مکان‌های پرتردد شهر برپا خواهد شد که همزمان با روز نخست رمضان نخستین  افطاری ساده در چهارراه اردبیل در بین روزه‌داران توزیع شد.
 
وی از اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و مناسبتی در طول ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با هدف تقویت شعائر دینی و مذهبی برنامه‌های متنوعی در طول ماه مبارک رمضان پیش بینی شده که اجرا خواهد شد و در این زمینه هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام می‌شود.
 
شهردار اردبیل با اشاره به اینکه مراسم ختم قرآن با شعار “سی روز سی جزء” با هدف تعمیق انس و الفت شهروندان با مفاهیم قران در فرهنگسرای بانوان و فرهنگسرای زنده یاد سرهنگ اصلانیان واقع در پارک بنی هاشم برگزار می‌شود، افزود: کارگاه آموزشی آداب تغذیه در رمضان نیز جزو برنامه‌هایی است که ویژه بانوان بوده و در فرهنگسرای بانوان برگزار خواهد شد.
 
لطف‌اللهیان بیان کرد: سه‌شنبه‌های مهدوی هر سه‌شنبه، دعای توسل و کارگاه سبک زندگی اسلامی و مهدوی از دیگر برنامه‌های اجرایی در طول ماه رمضان خواهد بود و ضروری است نشاط معنوی در بین شهروندان ارتقا یافته و روزه‌داران از فضایل ماه مبارک رمضان بهره‌مند شوند.
 
وی از آمادگی خدمات رسانی اتوبوس‌های شهرداری اردبیل در طول شب‌های قدر خبر داد و گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی اجتماعی و مذهبی در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد و این نهاد مردمی تمام توان خود را برای خدمات‌رسانی به شهروندان به کار گرفته تا منجر به ارتقای رضایتمندی شهروندان شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار