شهردار اردبیل گفت: در راستای تشویق جوانان به امر ازدواج و تشکیل نهاد خانواده و حمایت از این قشر بوستان ازدواج در اردبیل ایجاد می‌شود.
کد خبر: ۷۰۲۰۳۰
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰ 11 January 2019
 
بوستان ازدواج در اردبیل احداث می‌شود

به گزارش تابناک اردبیل، حمید لطف‌اللهیان در نشست با اعضای شورای شهر اردبیل اظهار داشت: در راستای تشویق جوانان به امر ازدواج و تشکیل نهاد خانواده و حمایت از این قشر بوستان ازدواج در اردبیل ایجاد می‌شود به طوری که زوجین با غرس نهالی در این بوستان در راستای ترویج ازدواج در جامعه گام برمی‌دارند.

وی از برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه های فرهنگی در این بوستان پس از راه‌اندازی خبر داد و افزود: در کنار زوجین می‌توان برای نوزادان نیز به نشانه تولد درختی در این بوستان غرس کرد و نیز زمینه‌ برگزاری مراسم عقد زوجین در این بوستان را فراهم اورد.

شهردار اردبیل با اشاره به اجرای طرح تعریض و بازگشایی معابر در اردبیل تصریح کرد: در این زمینه تلاش می‌کنیم تا با همکاری و تعامل با شورای شهر زمینه را برای بازگشایی معابر و خیابان‌ها فراهم آوریم و به فکر دوگانکی در تصمیمات و برنامه‌ریزی‌ها بین شورا و شهرداری نیستیم.

لطف‌اللهیان از ارائه تخفیف برای عوارض شهرداری در ایام پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: البته این تخفیفات تبدیل به یک رویه عادی شده و شهروندان در کنار این تخفیف‌های 30 درصد انتظار تخفیف‌های دیگری را نیز دارند.

وی بیان کرد: ما در سال گذشته توانستیم از محل تخفیف عوارض 240 میلیارد ریال درآمد کسب کنیم و امسال نیز انتظار داریم ارائه این تخفیفات زمینه‌ساز کسب درآمد مناسب برای شهرداری و به‌کارگیری آن برای خدمات‌رسانی به مردم شود.

شهردار اردبیل مهلت تخفیف ارائه شده را از اول بهمن‌ماه تا 20 اسفندماه امسال دانست و اظهار کرد: برای نخستین بار امسال پیشنهاد شده تا هزار میلیارد ریال جایزه برای افراد خوش‌حساب در پرداخت عوارض ارائه شود که امیدواریم این امر نیز مشوقی برای مردم در راستای پرداخت این عوارض باشد.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار