کد خبر: ۶۹۸۴۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹ 02 January 2019

به گزارش تسنیم، ناصر عتباتی در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در اردبیل اظهار داشت: متاسفانه تاکنون مجتمع صنعتی گوشت اردبیل نسبت به پرداخت بدهی خود به بانک ملی اقدام مناسبی انجام نداده است و هم‌اکنون 2 هزار میلیارد ریال بدهی به این بانک دارد که باید این شرایط هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شده و تمامی بدهی‌ها تسویه شود.

وی بیان کرد: این مجتمع با قیمت 4 میلیارد تومان واگذار شده بود که ارزش آن هم‌اکنون به 100 میلیارد تومان افزایش یافته است که تعیین تکلیف در این زمینه در حال حاضر مورد توجه واقع شده است تا تصمیمات لازم و مناسب در این زمینه اتخاذ شود و مجتمع گوشتی صنعتی موظف به پرداخت هزینه است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: این کشتارگاه در سال 85 به بخش خصوصی واگذار شده که با ظرفیت کشتار روزانه 4 هزار راس دام و 250 راس دام سنگین احداث شده است که به عنوان مجهزترین مجموعه‌های فرآوری صنعتی گوشت بهداشتی کشور به شمار می‌رود.

عتباتی بیان کرد: دستگاه قضائی استان با جدیت ویژه به دنبال حمایت از سرمایه‌گذاران در حوزه شرعی و قانونی است به شرط این که سرمایه‌گذاران نیز در این زمینه موازین قانونی را رعایت کنند و با دستگاه‌های اجرایی همکاری همه‌جانبه‌ای داشته باشند که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

وی اظهار کرد: برگزاری این جلسات نیز با هدف رفع مشکلات سرمایه‌گذاران و ادامه کار آنان است که خوشبختانه تاکنون دستاوردهای مناسبی به دنبال داشته و امیدواریم این اقدامات همچنان به این شکل ادامه یابد تا بتوانیم به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

انتهای پیام

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار