با حضور مردم و مسئولین برگزار شد
آیین بزرگداشت 9 دی امروز با حضور جمعی از مسئولان و مردم در مصلای نماز جمعه اردبیل برگزار شد.
کد خبر: ۶۹۷۳۰۹
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳ 30 December 2018

به گزارش تابناک اردبیل،  معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضاییه در این آئین گفت: یوم الله 9 دی نماد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 57 بود.
ابراهیم عزیزی افزود: همچنین 9 دی روز عزت، حضور به موقع مردم در صحنه، تجلی بصیرت و روز وحدت و انسجام ملی در برابر بیگانگان بود.
وی اظهار داشت: وقتی مردم متوجه فتنه در سال 88 شدند با حضور میلیونی خود در خیابان ها از نظام اسلامی و ارزش های آن دفاع کردند و درس بزرگی به فتنه گران دادند.
او با اشاره به اینکه توهین به مقدسات اسلام در روز عاشورای سال 88 بیانگر اوج خباثت دشمنان قسم خورده نظام اسلامی و مردم ایران بود، بیان کرد: در سال 88 همه معاندان نظام جمع شدند و رسانه های مخالف نظام از آشوبگران حمایت همه جانبه کردند تا شاید به اهداف ناحق خود برسند.
عزیزی با بیان اینکه با مدیریت مدبرانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری نقشه دشمنان و فتنه گران در دی ماه سال 88 نقش بر آب شد، گفت: ملت بزرگ ایران با حضور در تمامی صحنه های انقلاب دشمنان را از رسیدن به اهداف پلید خود مایوس خواهند کرد.
معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضاییه افزود: در هر جای دنیا جنگ و ظلمی هست رد پای استکبار و در راس آن آمریکا مشاهده می شود چرا که ظلم و زورگویی و خود برتربینی مبنای کار حاکمان آمریکاست.
در این آیین شرکت کنندگان با شعارهای ' لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است' ، ' خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست' و ' ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند ' حمایت خود را از نظام اسلامی اعلام کردند.
مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از دیگر شعارهای شرکت کنندگان در این آیین بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار