کد خبر: ۶۲۷۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰ 05 July 2018
فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در 48 ساعت گذشته 70 کیلوگرم مواد مخدر در اردبیل کشف و ضبط شد تا با سوداگران مرگ برخوردی جدی داشته باشند
  
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، سردار حسین عبدی در نشست مسئولان پلیس مبارزه با مواد مخدر در اردبیل اظهار کرد: با هوشیاری و مراقبت عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهر اردبیل از یک باند تهیه و توزیع مواد افیونی 70 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد که در این زمینه چهار نفر نیز دستگیر شدند. 
وی خاطرنشان کرد: در این ارتباط دو دستگاه خودرو نیز از قاچاقچیان توقیف شده و افراد دستگیر شده با همکاری پلیس تحویل مقامات قضایی شدند. 
فرمانده انتظامی استان اردبیل عزم پلیس مبارزه با مواد مخدر را در برخورد با سوداگران مرگ جدی و حتمی اعلام کرد و گفت: ما هیچ مماشات و کوتاهی را در این زمینه نمی‌پذیریم. 
عبدی با اشاره به اینکه هموطنان می‌توانند اطلاعات خود را در باب فعالیت قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر با شماره تلفن 110 و 130 در میان بگذارند، تصریح کرد: در 100 روز اول امسال با مجاهدت پلیس در شهرهای مختلف این استان میزان کشفیات مواد مخدر 131 درصد بوده است.
وی بیان کرد: ما با استفاده از همه ظرفیت‌های نهادها و سازمان‌های همکار تلاشی جدی داریم تا در بخش مبارزه و مقابله با تهیه و توزیع کنندگان این مواد افیونی بتوانیم به وظیفه و ماموریت خود به شایستگی عمل کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار