رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: تلاش می‌کنیم پروژه‌های نیمه تمام سفر قبلی هیئت دولت تکمیل و آماده افتتاح شود.
کد خبر: ۶۰۴۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸ 13 May 2018
به گزارش تابناک اردبیل، منطقه اردبیل، داود شایقی در جلسه بررسی پروژه‌های سفر رئیس جمهور با حضور رئیس گروه امور پایش و ارزیابی اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور و مدیران دستگاه‌های اجرایی در اردبیل اظهار کرد: ما خوشحال هستیم که با حضور رئیس گروه امور پایش سازمان در هفته جاری بازدید از پروژه‌های سفر رئیس جمهور به استان انجام شد تا یک گزارش کامل و جامع تهیه و به سازمان اعلام شود.
 
وی خاطرنشان کرد: با این جمع‌بندی مصوبات امیدواریم در فصل کاری پیش رو با تامین و تخصیص اعتبارات بتوانیم هر چه سریعتر این پروژه‌ها را به مرحله افتتاح و بهره‌برداری برسانیم.
 
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با قدرداتی از همراهی مدیران دستگاه‌های اجرایی در جمع‌بندی اقدامات انجام شده در سرعت‌بخشی به اجرای پروژه در سال‌های اخیر بیان کرد: ما امیدواریم تا سفر رئیس جمهور به استان اردبیل که در ماه‌های آینده انجام می‌شود بتوانیم با بسته شدن پرونده اجرا و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بتوانیم در قالب مصوبات جدید به توسعه و پیشرفت اقتصادی و عمرانی استان کمک کنیم.
 
شایقی افزود: سازمان برنامه و بودجه از محل اعتبارات این سفر در سال‌های گذشته منابع اعتباری خوبی را به استان اختصاص داده که در این راستا دستگاه‌های متولی به ویژه آب، راه و جهاد کشاورزی طرح‌های خوبی را در دست اجرا دارند که امیدواریم هر چه سریعتر به مرحله بهره‌برداری برسند.
 
وی موضوع برخی مصوبات را در ایجاد تاسیسات فاضلاب شهر اردبیل، آبرسانی به شهر اردبیل از سد یامچی، مرمت و بازسازی تاسیسات آبی، تامین آب آشامیدنی برخی روستاها، ایجاد تاسیسات فاضلاب شهر سرعین و تکمیل برخی مجتمع‌های آبرسانی را یادآور شد و گفت: در بخش جهاد کشاورزی ساختمان شبکه آبیاری و زهکشی فرعی اراضی پایاب سد خدافرین و ساختمان شبکه فرعی آبیاری و زهکشی مغان جزو این مصوبات بوده است.
 
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل تصریح کرد: در حوزه راه تکمیل راه اردبیل – سردابه، اتصال اردبیل به شبکه ریلی، تکمیل راه سردابه – سرعین، تکمیل محور فندقلو – نمین، احداث مجتمع فرهنگی و هنری تازه‌کند پارس‌آباد، احداث بیمارستان پارس‌آباد، احداث مجتمع فرهنگی و هنری ولیعصر، تجهیز بیمارستان مرزی بیله‌سوار و تکمیل محور شال – ماجولان در اولویت بوده است.
 
شایقی افزود: کار عمده‌ای که در یک سال اخیر پیگیری شده تامین اعتبار از ردیف‌های مختلف برای راه‌آهن اردبیل بوده که با تاکید استاندار اردبیل قرار است ظرف سه سال آینده به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار