کد خبر: ۵۵۱۱۳۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵ 13 January 2018

مسابقه طراحی المان و طراحی نورپردازی در استقبال از بهار ۹۷ توسط شهرداری اردبیل، کلید خورد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اردبیل، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اردبیل در گفت و گو با خبرنگار ما با اعلام این خبر، افزود: شهرداری اردبیل با توجه به اهمیت، جایگاه و تاثیر المان‌ها در زیبایی شهر، استفاده از این شیوه محبوب را در امر زیباسازی شهر اردبیل در اولویت برنامه های خود قرار داده است.

یوسف محمدی با بیان اینکه در دوسال اخیر اقدامات قابل توجهی از سوی شهرداری در راستای تولید و نصب المان‌های مختلف در سطح شهر اردبیل انجام گرفته است، استقبال و رضایت اکثریت شهروندان و گردشگران از این طرح‌ها را یادآور شد و تصریح کرد: در مسابقه‌ای که به همین منظور برای المان‌های نوروز سال ۹۷ در نظر داریم، از عموم علاقه‌مندان دعوت به مشارکت کردیم.

وی طراحی المان میدان خبرنگار، مکان‌یابی و طراحی المان ورودی شهر اردبیل از سمت خلخال و همچنین طراحی المان‌های نوروزی و نورپردازی برای میادین، پل‌ها و ورودی های شهر را از جمله موارد مطرح در این مسابقه برشمرد.

محمدی مهلت ارسال آثار را تا ۱۰ بهمن سال ۹۶ بیان کرد و گفت: علاقه‌مندان می توانند آثار خود را تا زمان اعلام شده به معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تحویل داده و یا به آدرس عمارت شهرداری اردبیل ارسال نمایند.

انتهای پیام/

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار