مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل:
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: مرکز این استان با توجه به دارا بودن بیشترین جمعیت و مساحت با کمبود سالن ورزشی مواجه است.
کد خبر: ۵۳۲۸۰۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰ 02 December 2017

به گزارش تابناک اردبیل، ایوب بهتاج در جلسه بررسی روند اعطای تسهیلات به بخش خصوصی در پروژه‌های عمرانی ورزشی تصریح کرد: متأسفانه کمترین سرانه ورزشی در استان اردبیل متعلق به مرکز استان با ۳۲ صدم مترمربع است.

وی افزود: سرانه امکان ورزشی در سرعین ۱.۰۲ مترمربع، در خلخال ۹۶ صدم مترمربع، در پارس‌آباد ۶۶ صدم مترمربع، بیله سوار و مشگین شهر نزدیک به یک مترمربع، در گرمی ۷۵ صدم مترمربع، در نیر ۱.۰۴ مترمربع، در نمین نزدیک یک مترمربع و در کوثر ۲.۱۱ متر مربع است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه در بخش توسعه و تجهیز سالن‌های ورزشی ما با مشکلات عمده مواجه هستیم، متذکر شد:برای تأمین نیاز موجود ضروری است بخش خصوصی مشارکت کند.

بهتاج متذکر شد: این کمبود در وضعیتی است که متأسفانه در مواردی تسهیلات دریافتی احداث سالن ورزشی از سوی بخش خصوصی در محل خود هزینه نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه زمان و انرژی قابل‌توجهی برای بررسی طرح‌ها و اعطای تسهیلات صرف می‌شود، ضروری است اهلیت افراد دریافت‌کننده تسهیلات مورد بررسی قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان متذکر شد: اینکه فردی وام دریافت کرده و در مسیر دیگری صرف کند، پسندیده نیست و با توجه به معضل بیکاری در استان اردبیل، ضروری است دستگاه‌های ناظر به وضعیت هزینه کرد تسهیلات نظارت داشته باشند.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار