مدیر کارآفرینی تعاون و کار استان اردبیل:
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: جشنواره کارآفرینان برتر استان اردبیل برگزار می‌شود و همکاری و مشارکت دستگاه‌های اجرایی در این زمینه امری لازم و ضروری است.
کد خبر: ۵۲۲۶۴۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۷ 11 November 2017

به گزارش تابناک اردبیل، هوشنگ دشتی در نخستین جلسه هماهنگی برگزاری هفته جهانی کارآفرینی در اردبیل اظهار داشت: کارآفرینی و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی در حال حاضر بیش از هر موضوع دیگری حائز اهمیت است که در این زمینه از کوچک‌ترین ظرفیت‌های موجود نیز باید استفاده شود تا خروجی‌های مناسبی را شاهد باشیم.

وی با اشاره  به این که جشنواره کارآفرینان برتر استان اردبیل برگزار می‌شود افزود: همکاری و مشارکت دستگاه‌های اجرایی در این زمینه امری لازم و ضروری است و هفته جهانی کارآفرینی فرصتی مغتنم برای استفاده از این فرصت‌ها و دستیابی به اهداف مورد نظر در این زمینه است که به همین منظور انتظار داریم با ارتقای جایگاه کارآفرینان و معرفی الگوهای موفق عرصه کسب و کار و کارآفرینی به جوانان جویای کار راه نجاتی از بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار داشته باشیم.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: استفاده از فضاها و بسترهای سرمایه‌گذاری با استفاده از ظرفیت خیران و سرمایه‌گذاران می‌تواند ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود که امیدواریم مورد توجه واقع شود و خروجی‌های مناسبی را در این زمینه شاهد باشیم.

دشتی بیان کرد: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای صندوق کارآفرینی امید نیز در دستور کار قرار گرفته و نشست‌های تخصصی کارآفرینی و برگزاری رویدادهای کارآفرینی نیز از اقداماتی است که امیدواریم مورد توجه واقع شود و خروجی‌های مناسبی را در این زمینه به دست آوریم.

وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه‌های کارآفرینی در مدارس نیز از دیگر اقداماتی است که به منظور ارتقای آشنایی دانش‌آموزان با کارآفرینی و دستاوردهای این نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود که انتظار می‌رود خروجی‌های مناسبی به دنبال داشته باشد و ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر رهنمون شود.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: ارائه مشاوره‌های شغلی رایگان به کارجویان در تاریخ 25 آبان ماه توسط انجمن صنفی کاریابی استان در دستور کار قرار گرفته است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار