شهردار اردبیل همکاری مدیریت شهری و دانشگاه را از جمله عوامل مهم در توسعه پایدار شهری عنوان کرد .
کد خبر: ۵۰۶۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲ 11 October 2017
به گزارش تابناک اردبیل،حمید لطف اللهیان در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت افزود: امیدواریم این دیدار نقطه عطفی در افزایش  تعامل دانشگاه و مدیریت شهری باشد .

وی با اشاره به ظرفیت های بالای علمی دانشگاه ها عنوان کرد: اساتید جزء نخبگان جامعه به شمار می آیند و دانشجوها به عنوان ظرفیت های خلاق می تواند نقش مهمی در پیشبرد اهداف  توسعه محور شهرداری اردبیل  داشته باشد .

لطف اللهیان افزود: شهرداری به عنوان یک نهاد فرهنگی و اجتماعی برای دستیابی به یک جامعه توسعه یافته نیاز به یک رویکرد انسان محور دارد که جامعه دانشگاهی در نیل به این مهم نقش سازنده ای ایفا می کند .

در ادامه این دیدار رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نیز با بیان اینکه آموزش در دانشگاه ها باید به سمت پژوهش، کارآفرینی و فناوری سوق داده شود گفت: این امر نیاز به تعامل جدی با دیگر نهادها و سازمان ها به ویژه مدیریت شهری دارد .

وی در پایان هدف از این دیدار را پیشنهاد ایجاد تفاهم نامه بین شهرداری اردبیل و دانشگاه عنوان کرد و افزود: استفاده از ظرفیت های موجود در دانشگاه ها اولویت این تفاهم نامه است.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار