مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: سلسله برنامه‌های طرح تعالی و تحکیم خانواده در کانون‌های منتخب مساجد استان در حال برگزاری است.
کد خبر: ۱۱۲۶۲۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰ 13 September 2023

به گزارش تابناک اردبیل به نقل از روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از استان اردبیل، مصطفی آمون اظهار کرد: سلسله برنامه‌های طرح تعالی و تحکیم خانواده در کانون‌های منتخب مساجد استان با هدف تبیین جایگاه خانواده و کاهش آسیب‌های اجتماعی در حال برگزاری است.

وی افزود: استعدادیابی و استعدادشناسی، پرواز تا بی نهایت، دانش افزایی مادران و تربیت فرزند، سبک زندگی اسلامی، پاتوق نوجوانان، مادران قرآنی، سواد رسانه و حجاب و عفاف از عناوین محوری این سلسله برنامه‌ها است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با اشاره به اینکه این ویژه برنامه برای خانواده‌ها پیش بینی شده، ادامه داد: تقویت تحکیم بنیان خانواده و مبارزه با جنگ فرهنگی و شناختی دشمن از دیگر اهداف این برنامه است.

آمون عنوان کرد: امروز جنگ فرهنگی دشمن، بنیان خانواده را هدف قرار داده چرا که فروپاشی بنیان مستحکم خانواده می‌تواند جامعه را با مشکلات عدیده‌ای مواجه کند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اعلام داشت: مساجد بهترین محل برای آموزش و دورهمی‌های خانواده محور با محوریت آداب و سنن اسلامی است.

وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا تاریخ پرافتخار ایران اسلامی و استان را برای نوجوانان و جوانان بیان کرده و الگو‌های واقعی و غرورآفرین همانند شهدای بزرگوار را به جوانان معرفی کنیم.

آمون افزود: این برنامه فرهنگی به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان با مشارکت اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می‌شود.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار