اردبیل-مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ویژه برنامه طرح تعالی و تحکیم خانواده در کانون‌های مساجد منتخب اردبیل برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۱۲۵۸۱۵
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۲ 11 September 2023

به گزارش تابناک اردبیل، مصطفی آمون ظهر دوشنبه جمع اعضا کانون مساجد استان اردبیل از برگزاری ویژه برنامه‌های طرح تعالی و تحکیم خانواده خبر داد و اظهار کرد: سلسله برنامه‌های طرح تعالی و تحکیم خانواده در کانون‌های منتخب مساجد استان با هدف تبیین جایگاه خانواده و کاهش آسیب‌های اجتماعی در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه این برنامه‌ها ویژه خانواده‌ها پیش‌بینی شده است، گفت: استعدادیابی و استعدادشناسی، پرواز تا بی نهایت، دانش افزایی مادران و تربیت فرزند، سبک زندگی اسلامی، پاتوق نوجوانان، مادران قرآنی، سواد رسانه و حجاب و عفاف از عناوین محوری این سلسله برنامه‌ها است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل ادامه داد: تقویت تحکیم بنیان خانواده و مبارزه با جنگ فرهنگی و شناختی دشمن از دیگر اهداف این برنامه است.

آمون خاطرنشان کرد: امروز جنگ فرهنگی دشمن، بنیان خانواده را هدف قرار داده چرا که فروپاشی بنیان مستحکم خانواده می‌تواند جامعه را با مشکلات عدیده‌ای مواجه کند.

وی با بیان اینکه مساجد بهترین محل برای آموزش و دورهمی‌های خانواده محور با محوریت آداب و سنن اسلامی است، گفت: در تلاش هستیم تا تاریخ پرافتخار ایران اسلامی و استان را برای نوجوانان و جوانان بیان کرده و الگو‌های واقعی و غرورآفرین همانند شهدای بزرگوار را به جوانان معرفی کنیم.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل افزود: این برنامه فرهنگی به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان با مشارکت اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می‌شود.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار