رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان کوثر گفت: یک هزار و ۲۰۰ کیلومتر از راه‌های شنی و خاکی شهرستان کوثر در ۵ ماهه گذشته تسطیح و رگلاژ شده است.
کد خبر: ۱۱۲۵۶۱۹
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۷ 10 September 2023

به گزارش تابناک اردبیل و به نقل از مهر، جعفر بابائیان ظهر یکشنبه در بازدید از محور سرچم اظهار کرد: یک هزار و ۲۰۰ کیلومتر از راه‌های شنی و خاکی شهرستان کوثر در ۵ ماهه گذشته تسطیح و رگلاژ شده و یک هزار و ۸۰۰ متر مکعب عملیات ریزش برداری و سبک سازی ترانشه انجام داده‌اند.

وی افزود: در ۵ ماهه گذشته راهداران در محور‌های اردبیل – سرچم و گیوی – آبگرم به صورت دستی با صعود به بالای ترانشه و ایجاد محدودیت ترافیکی با هماهنگی پلیس راه به مقدار ۳۰۰ نفر ساعت سنگ‌های سست را از ترانشه لق‌گیری کرده‌اند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کوثر بیان کرد: در مدت یاد شده ۲ هزار و۶۷۰ کیلومتر از کانال‌های طرفین راه در محور‌های مواصلاتی در این شهرستان پاکسازی شده و ۲ هزار و ۶۵۰ کیلومتر از حریم راه‌های این شهرستان توسط راهداران تسطیح، پاکسازی و آزادسازی شده است.

بابائیان حفاظت و صیانت از حریم راه‌ها را به عنوان سرمایه ملی خط قرمز راهداری دانست و ادامه داد: با حضور ۵ هزار و ۳۰۰ نفر روز گشت راهداری در محور‌های مواصلاتی جهت جلوگیری از تجاوز به حریم راه به ۶۵ نفر از متخلفان اخطار کتبی ابلاغ و ۱۶ عدد از تابلو‌های تبلیغاتی غیرمجاز نیز از سطح جاده‌های شهرستان جمع‌آوری شده است.

وی افزود: همچنین در مدت یاد شده جهت ارتقای ایمنی راه‌ها لکه‌گیری محور‌های مواصلاتی از ۸۲۵ تن آسفالت سرد و گرم استفاده شده است و اجرای عملیات خاکبرداری، تعریض و افزایش ظرفیت پارکینگ روبروی پاسگاه پلیس راه اردبیل- سرچم با حجم ۸۰ هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری و خاک‌ریزی و تعریض دو دستگاه پل دالی توسط راهداران انجام شده است.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار