خلخال- مدیرعامل هلال احمر استان اردبیل گفت: تصادف زنجیره‌ای ۴ خودرو در محور اردبیل – خلخال ۳ نفر فوتی و ۴ نفر مصدوم بر جا گذاشت.
کد خبر: ۱۱۲۵۲۱۵
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۰ 08 September 2023

به گزارش تابناک اردبیل، حمید قویدل اظهار کرد: ساعت ۱۱ صبح روز جمعه در محدوده روستای مرشت واقع در محور اردبیل خلخال یک دستگاه تریلر، یک دستگاه پژو ۲۰۷ و ۲ دستگاه پراید به صورت زنجیره‌ای به شدت با یکدیگر تصادف کردند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست پشتیبانی اورژانس به مرکز فرماندهی عملیات هلال احمر استان اردبیل بلافاصله ۳ تیم عملیاتی متشکل از ۸ نفر با به کارگیری ۳ دستگاه خودروی امدادی از پایگاه‌های امداد و نجات موقت بودالالو و سرچم به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ۳ نفر فوتی این حادثه در داخل خودرو محبوس شده بودند که عوامل این جمعیت با استفاده از ست هیدرولیک عملیات رهاسازی را انجام داده و افراد فوت شده را تحویل عوامل شهرداری دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: این حادثه ۷ نفر حادثه دیده داشت که متأسفانه ۳ نفر به دلیل جراحات بالا و قبل از رسیدن نیرو‌های امدادی، جان خود را از دست داده بودند و ۴ نفر دیگر توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار