مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه‌های هواشناسی بارش خفیف و پراکنده باران طی دو روز آینده در سطح استان اردبیل پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۱۱۲۵۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸ 08 September 2023

به گزارش تابناک اردبیل و به نقل از مهر، مجید کوهی اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های هواشناسی، طی امروز آسمان بیشتر مناطق استان نیمه ابری تا ابری توأم با هوای خنک بوده و پدیده غالب وزش باد خزری گاهی با سرعت تند خواهد بود.

وی افزود: ضمن اینکه از عصر امروز با گذر سامانه ناپایدار جوی از منطقه، علاوه بر ابری و مه آلود شدن آسمان، در مناطقی از استان به ویژه در مناطق شمالی و نوار شرقی بارش پراکنده و خفیف باران پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: در بعدازظهر و عصر فردا نیز علاوه بر وزش باد خزری در مناطقی از استان بارش باران گاهی به صورت رگبار و رعدوبرق انتظار می‌رود.

کوهی ادامه داد: از عصر یکشنبه تا صبح سه شنبه با تقویت سامانه بارشی ضمن کاهش محسوس دمای هوا، بارش قابل ملاحظه باران در سطح استان به ویژه در نوار شرقی و نیمه شمالی استان پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه طی این مدت توصیه‌های مطرح شده در هشدار هواشناسی شماره ۴۳ سطح زرد تاکید می‌شود، گفت: تغییرات احتمالی اوضاع جوی در بولتن پیش بینی روز‌های آینده لحاظ خواهد شد.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار