مدیر شعب صندوق امداد ولایت استان اردبیل گفت: از زمان تأسیس تاکنون ۴۰ هزار فقره تسهیلات به مبلغ ۲ هزار و ۸۶۴ میلیارد ریال به مددجویان و نیازمندان پرداخت شده است.
کد خبر: ۱۱۲۴۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۷ 05 September 2023

به گزارش تابناک اردبیل و به نقل از مهر، قدیر حسن زاده اظهار کرد: وام‌های پرداختی صندوق با بازپرداخت بلندمدت بین یک تا ۵ سال اعمال می‌شود و سقف پرداخت تسهیلات تا ۵۰ میلیون تومان است.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان با یک ضامن کارمند می‌توانند این تسهیلات را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنند که وام پرداختی تا سقف ۱۰ میلیون تومان بدون کارمزد و بالاتر از آن تنها یک بار سه درصد کارمزد برای آن دریافت می‌شود.

مدیر شعب صندوق امداد ولایت استان اردبیل با اشاره به فعالیت ۷ ساله صندوق گفت: از زمان تأسیس تاکنون ۴۰ هزار فقره تسهیلات به مبلغ ۲ هزار و ۸۶۴ میلیارد ریال به مددجویان و نیازمندان پرداخت شده است.

حسن زاده طرح‌های متعدد صندوق را اعم از وجوه اداره شده، وجوه اداره شده با هم افزایی، طرح همیاری، مسئولیت اجتماعی و طرح قرض ماندگار را یادآور شد و بیان کرد: در طرح قرض ماندگار خیرین مبلغی را به شکل بلاعوض به صندوق پرداخت می‌کنند تا از قبل آن تسهیلات آن به فقرا و نیازمندان پرداخت شود.

وی ادامه داد: امیدواریم این طرح با استقبال خیرین استان روبرو شود تا سپرده گذاری مناسبی را شاهد باشیم.

مدیر شعب صندوق امداد ولایت استان اردبیل افزود: معوقات ما در این صندوق کمتر از ۱.۵ درصد است و ما هیچ دیرکردی را از مشتریان به خاطر تأخیر در بازپرداخت تسهیلات دریافت نمی‌کنیم.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار